Series
Ratings
282
UzumakiRated ★ 1.0
Takopii's Original SinRated ★ 3.0
Grimgar of Fantasy and AshRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Scavengers ReignRated ★ 3.0- Euphoria: Fuck Anyone Who's Not a Sea BlobRated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
Family PlanRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
American PrimevalRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5- EuphoriaRated ★ 4.0