Movies
Ratings
214
The TargetRated ★ 0.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 2.5
StokerRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
BedevilledRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 2.5
Too Beautiful to LieRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0