Titles you rated
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
MantisRated ★ 2.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
Love UntangledRated ★ 3.5- VirusRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 2.5
Single in SeoulRated ★ 3.5- The Daechi ScandalRated ★ 3.0
Lost in StarlightRated ★ 3.5
Ms. ApocalypseRated ★ 4.0- Love and LeashesRated ★ 2.0
Sweet & SourRated ★ 2.5
NocturnalRated ★ 2.5
RevelationRated ★ 3.0- You Will Die After Six HoursRated ★ 2.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Amazon Bow MasterRated ★ 2.5
Young Adult MattersRated ★ 2.5