Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
AemaRated ★ 3.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.0
TriggerRated ★ 2.5
Nevertheless,Rated ★ 3.5
Pyramid GameRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.0
Friendly RivalryRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
The GuestRated ★ 2.5
Pale MoonRated ★ 2.0- Damn Good CompanyRated ★ 3.0
- TarotRated ★ 2.5