Titles you rated
Diary of a ProsecutorRated ★ 3.5- 세계견문록 아틀라스 - 아시아 맛기행Rated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.5
Nightmare TeacherRated ★ 2.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5- M&MRated ★ 4.5
- 다큐프라임 - 기생Rated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5