Titles you rated
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
The WalkRated ★ 3.5
August RushRated ★ 5.0
SoulRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
KlausRated ★ 4.5
UpRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
Welcome to the SticksRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 2.5
To the Forest of Firefly LightsRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 2.5
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0