Movies
Ratings
720
The IncrediblesRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
ShopliftersRated ★ 5.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
AcceptedRated ★ 3.5
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 1.5
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 5.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 2.0