Titles you rated
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 5.0
School 2017Rated ★ 5.0
Your HonorRated ★ 4.0
My Shy BossRated ★ 3.5
Dining TogetherRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 4.0
My Lovely GirlRated ★ 4.0
Cardcaptor SakuraRated ★ 5.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 5.0
The Great DoctorRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 5.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 5.0
WhisperRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 5.0
Secret HealerRated ★ 4.5
The RebelRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 3.5
GhostRated ★ 5.0