Titles you rated
Finding ForresterRated ★ 5.0
1917Rated ★ 4.5
SerendipityRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Under One UmbrellaRated ★ 5.0
Big OctopusRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 4.5
Nothing SeriousRated ★ 4.5
Trivial MattersRated ★ 4.5
Guns AkimboRated ★ 1.0
The TerminalRated ★ 5.0
PawnRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Jiro Dreams of SushiRated ★ 5.0
The VowRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Breathe InRated ★ 3.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
On the Basis of SexRated ★ 5.0