Titles you rated
Summer WarsRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
8 MileRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Fast FiveRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 3.0
The DiscloserRated ★ 3.0
Le Grand Chef 2: Kimchi BattleRated ★ 2.0
The BodyRated ★ 2.5
A Barefoot DreamRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
Death BellRated ★ 3.5- Take Me to the MoonRated ★ 2.0
My Love Story!!Rated ★ 4.5
GeniusRated ★ 3.0
The DealRated ★ 3.0
A Bloody AriaRated ★ 3.0
Olympus Has FallenRated ★ 3.5
A Perfect GetawayRated ★ 3.0