Movies
Ratings
895
The ApartmentRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 2.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 2.0
Blow-UpRated ★ 2.5
Mirrors No. 3Rated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
Short CutsRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 2.5
MantisRated ★ 1.5
TransitRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
NomadlandRated ★ 4.0
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 3.0
Opening NightRated ★ 3.5
FacesRated ★ 3.5
EephusRated ★ 3.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 2.0