Titles you rated
TransformersRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 3.0
Deja VuRated ★ 0.5
Superman ReturnsRated ★ 0.5
The SilencedRated ★ 0.5
Tone-Deaf ClinicRated ★ 0.5
Iron ManRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
Piranha 3DRated ★ 3.5
District B13Rated ★ 4.5
FuryRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0