Movies
Ratings
819
The Exit 8Rated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 2.5
WeaponsRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Nobody 2Rated ★ 2.5
The EmpireRated ★ 2.5
MovingRated ★ 4.0
eXistenZRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
Take ShelterRated ★ 3.5
SyrianaRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 2.5
The Florida ProjectRated ★ 4.5
The GameRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5