Movies
Ratings
197
The ChaserRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
ZombielandRated ★ 4.0
SurrogatesRated ★ 4.5
WantedRated ★ 3.5
Resident EvilRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
John WickRated ★ 5.0
Wonder WomanRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
BuriedRated ★ 4.0