Titles you rated
Demon SlayerRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Designated SurvivorRated ★ 4.0
Dream ProductionsRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Moon KnightRated ★ 3.5
Black Mirror Season 6Rated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5