Movies
Ratings
101
Anarchist from ColonyRated ★ 1.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
SilmidoRated ★ 4.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
Fast FiveRated ★ 4.5
WantedRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0