Movies
Ratings
55
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
The Expendables 3Rated ★ 5.0
The ExpendablesRated ★ 5.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 5.0
White House DownRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Ninja ScrollRated ★ 5.0
Infernal Affairs IIRated ★ 5.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
The MechanicRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 5.0
The NorthlanderRated ★ 0.5
UnbreakableRated ★ 5.0
Queen CrabRated ★ 0.5