Series
Ratings
34
WandaVisionRated ★ 3.5
Youth Over FlowersRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Bayside ShakedownRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
24 Live Another DayRated ★ 4.5
24Rated ★ 4.5
24Rated ★ 4.5
24Rated ★ 4.5
24Rated ★ 4.5
24Rated ★ 4.5
24Rated ★ 4.5
24Rated ★ 4.5
24Rated ★ 4.5- Bayside Shakedown THE LAST TV Salaryman Keiji to Saigo no NanjikenRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.5- Legal High SP 2Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0