Movies
Ratings
499
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 2.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.0
KingmakerRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.5
ArcoRated ★ 3.5
DraculaRated ★ 3.5
Lovely DayRated ★ 3.0
Lucky LuRated ★ 3.5
One Year of SchoolRated ★ 2.5
ReedlandRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.5
Dog Day AfternoonRated ★ 4.0
The Young Mother's HomeRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Full PlateRated ★ 3.5