Titles you rated
Gintama': EnchousenRated ★ 5.0
Gintama'Rated ★ 4.5- GintamaRated ★ 5.0
- K-ON!Rated ★ 4.0
The Melancholy of Haruhi Suzumiya 2Rated ★ 2.5- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 4.5
Chihayafuru -Meguri-Rated ★ 4.0
Tadaima, OkaeriRated ★ 3.0
Junjou Romantica Season 3Rated ★ 3.5
Junjou Romantica Season 2Rated ★ 3.0
Junjou Romantica Season 1Rated ★ 3.0- Sekai Ichi Hatsukoi: The World's Greatest First Love OVARated ★ 3.0
Sekai Ichi Hatsukoi: The World's Greatest First Love Season 2Rated ★ 4.0
Sekai Ichi Hatsukoi: The World's Greatest First Love Season 1Rated ★ 4.0
Kowloon Generic RomanceRated ★ 3.0
Chihayafuru 3Rated ★ 4.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.0
HorimiyaRated ★ 3.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.0
86Rated ★ 4.0