Movies
Ratings
1097
OppenheimerRated ★ 3.5
Someone You LovedRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Believer: extended cutRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.0
CarolRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 2.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
Red DragonRated ★ 4.0
UnchartedRated ★ 2.5
Mars Attacks!Rated ★ 3.5
JoyRated ★ 3.0
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 3.5