Titles you rated
Narco-SaintsRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 2.0
ChernobylRated ★ 4.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0
HannibalRated ★ 2.5
HannibalRated ★ 3.5
HellsingRated ★ 1.0
Lucky LouieRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 2.5
Gintama°Rated ★ 5.0
HannibalRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 3.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 3.0
Natsume Yujin-choRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 3.5