Titles you rated
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0
Ode to My FatherRated ★ 0.5
Over My Dead BodyRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Blade Runner 2049Rated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
CocoRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 3.5