Titles you rated
Hot SpotRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
DorohedoroRated ★ 4.0- KakeguruiRated ★ 3.5
- Kakegurui ××Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 2.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
OzarkRated ★ 4.0
Ozark Season 4 Part 2Rated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 0.5
ChernobylRated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0