Titles you rated
CrossingRated ★ 3.0
The Suicide ForecastRated ★ 4.0
Conduct ZeroRated ★ 4.0
HulkRated ★ 4.0
Beastie BoysRated ★ 3.0
Ninja AssassinRated ★ 2.0
The Girl Next DoorRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 4.0
Green ZoneRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 2.0
Midnight FMRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
Blood RainRated ★ 3.0
Paradise MurderedRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 4.0