Titles you rated
Game Development GirlsRated ★ 3.0
Lily FeverRated ★ 3.0
Wonderful DaysRated ★ 1.0
Bel AmiRated ★ 1.5- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 2.0
BigRated ★ 2.5
The Vineyard ManRated ★ 3.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 3.0
Adventure TimeRated ★ 3.0
Adventure TimeRated ★ 3.0
Uncontrollably FondRated ★ 1.5- Three MenRated ★ 2.0
Princess HoursRated ★ 3.0
My Lovely GirlRated ★ 1.0
Dr. FrostRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0