Series
Ratings
33
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
Pop Team EpicRated ★ 3.0
Skull-face Bookseller Honda-sanRated ★ 4.0
March Comes in Like a LionRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Kill la KillRated ★ 5.0
Community Season 1Rated ★ 5.0
Community Season 4Rated ★ 2.0
Community Season 3Rated ★ 5.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
My Love Story!!Rated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.5
- Fairy CommiRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0