Titles you rated
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 2.0
SilmidoRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 2.0
Fast & FuriousRated ★ 2.0
Source CodeRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0