Series
Ratings
477
Murder MindfullyRated ★ 3.5
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 2.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.5
EliteRated ★ 4.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.5
Law SchoolRated ★ 4.5
Flower of EvilRated ★ 2.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5
Hunter X HunterRated ★ 5.0
Lovely RunnerRated ★ 5.0
Life on MarsRated ★ 5.0
From Season 2Rated ★ 3.5
From Season 1Rated ★ 4.5
Under the DomeRated ★ 3.0
Under the DomeRated ★ 3.5
Under the DomeRated ★ 4.0
The BequeathedRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0