Titles you rated
Legally BlondeRated ★ 5.0
TriangleRated ★ 3.5
Alien: ResurrectionRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.0
Bad GeniusRated ★ 4.5
The Devotion of Suspect XRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
VacancyRated ★ 4.0
The Exorcism of Emily RoseRated ★ 2.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.0
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
The ThingRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
SplinterRated ★ 3.0
AddictedRated ★ 3.0
EpitaphRated ★ 3.0
127 HoursRated ★ 3.0
Silent HillRated ★ 4.0