Movies
Ratings
505
#AliveRated ★ 3.0
OnwardRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 2.5
AladdinRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 2.5
The Big ShortRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0
The Accidental DetectiveRated ★ 2.5
Swing KidsRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 2.0
The Drug KingRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Christopher RobinRated ★ 3.0