Series
Ratings
253- 더 시즌즈Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
LTNSRated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 2.5- Coffee FriendsRated ★ 3.5
Produce 101 Season 2Rated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 3.5
20th Century Boy and GirlRated ★ 3.5
EncounterRated ★ 3.0
Missing NineRated ★ 3.0
The Nokdu FlowerRated ★ 4.0- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
- Sister's Slam DunkRated ★ 3.0
PLAYou Level Up: The World Where Villains Live Season 2Rated ★ 2.5
Do Do Sol Sol La La SolRated ★ 3.5
PLAYouRated ★ 3.0
The Third CharmRated ★ 3.0
Kkondae InternRated ★ 3.5
The BrainiacsRated ★ 3.5