Series
Ratings
500- 태풍상사Rated ★ 4.0
Mom's Friend's SonRated ★ 3.0
Chillin' in My 30s After Getting Fired From the Demon King's ArmyRated ★ 3.0
From Bureaucrat to Villainess: Dad's Been Reincarnated!Rated ★ 3.5
AemaRated ★ 3.0
Puniru wa Kawaii SlimeRated ★ 3.0
Impersonating MiwaRated ★ 3.5
My Melody & KuromiRated ★ 3.5
SpongeBob SquarePantsRated ★ 5.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 4.0
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 3.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 5.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Resident PlaybookRated ★ 1.0
KarmaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Melo MovieRated ★ 3.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.5