Titles you rated
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 3.5
I OriginsRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 1.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
ShineRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Incredibles 2Rated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5