Titles you rated
- Physical: AsiaRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
BootsRated ★ 3.5
Dan Da DanRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 3.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Nine PuzzleRated ★ 4.0
YouRated ★ 3.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Hyper KnifeRated ★ 2.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Dune: ProphecyRated ★ 3.5