Titles you rated
SpyRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
ElioRated ★ 3.0
Lost in StarlightRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Air Force OneRated ★ 3.0
Are You There God? It's Me, MargaretRated ★ 3.0
ChinatownRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
NonnasRated ★ 2.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Julie & JuliaRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 1.5
The Family ManRated ★ 3.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.0