Series
Ratings
184
The AcolyteRated ★ 3.5
Foundation Season 2Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
DarkRated ★ 3.5
DarkRated ★ 3.0
DarkRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Andor Season 1Rated ★ 3.0
Halo Season 1Rated ★ 3.0
Earth ArcadeRated ★ 4.5
The Book of Boba FettRated ★ 3.5
RoarRated ★ 3.5
The DropoutRated ★ 4.0
For All MankindRated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 3.5