Titles you rated
Squad 38Rated ★ 3.5- BossRated ★ 3.0
- Eunbi & Kabi's Once Upon a TimeRated ★ 2.0
- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 2.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 2.5
New Journey to the West Season 2Rated ★ 2.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 2.5
- Three Guys and Three GirlsRated ★ 2.5
- I Am a Singer Season 2Rated ★ 2.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 2.0- I Am a Singer Season 1Rated ★ 3.0
Dragon BallRated ★ 4.0
Slayers TryRated ★ 4.0
Slayers NextRated ★ 3.0
SlayersRated ★ 3.0
Conan, the Boy in FutureRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.0