Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0- The ScamRated ★ 4.0
On the LineRated ★ 3.5
Blood and TiesRated ★ 3.5
Dumb MoneyRated ★ 3.5
YesterdayRated ★ 2.5
The Boy Who Harnessed the WindRated ★ 3.5
Society of the SnowRated ★ 4.0
Rebel RidgeRated ★ 3.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
HungerRated ★ 1.5
The Goat LifeRated ★ 2.0
EverestRated ★ 3.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.0
Don't Buy the SellerRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
GoldRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
Still WalkingRated ★ 3.0