Titles you rated
WarcraftRated ★ 3.5
Ted 2Rated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
The King of JokguRated ★ 4.0
How to Be SingleRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 4.0
MacbethRated ★ 3.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.0
The Expendables 2Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
London Has FallenRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Woman on the BeachRated ★ 5.0
Upside DownRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
EverestRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
TimingRated ★ 0.5