Titles you rated
VeteranRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.5
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Coach CarterRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The ThingRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 3.5- AliveRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 4.5
A History of ViolenceRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Over the HedgeRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.5