Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 3.0
King RichardRated ★ 3.5
Bridge to TerabithiaRated ★ 3.5
The EqualizerRated ★ 2.5
Into the WildRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.5
The Night OwlRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 2.5
The ChildeRated ★ 2.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 3.5
The Deep End of the OceanRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.0
HopelessRated ★ 2.5