Movies
Ratings
22
Music and LyricsRated ★ 3.0
Crush and BlushRated ★ 2.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.0
MadagascarRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 2.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 1.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 5.0
SaltRated ★ 2.0
Mission: Impossible IIRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 3.0