Titles you rated
Around the World in 80 DaysRated ★ 4.0
KairosRated ★ 3.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 3.5
Special Labor Inspector, Mr. JoRated ★ 3.5
Witch's CourtRated ★ 4.0
RomeRated ★ 4.5
RomeRated ★ 4.5- SoulmateRated ★ 2.5
Padam PadamRated ★ 3.5
How Do You Play?Rated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Orphan BlackRated ★ 5.0
My Fair PrincessRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 2.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 5.0