Movies
Ratings
143
Blood and TiesRated ★ 2.0
Blades of BloodRated ★ 1.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
Grave of the FirefliesRated ★ 4.0
The GhostRated ★ 2.0
The DescentRated ★ 2.0
MamaRated ★ 2.0
Bad GuyRated ★ 2.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 3.0
MiseryRated ★ 3.0
Lump of SugarRated ★ 2.0
The Yellow SeaRated ★ 2.0
Summer Days With CooRated ★ 2.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 1.0
American PsychoRated ★ 3.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 1.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
PietaRated ★ 5.0
FluRated ★ 3.0