Movies
Ratings
136
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 5.0
GloveRated ★ 5.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
The RookieRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 5.0
BladeRated ★ 5.0
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 5.0
The Karate KidRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Conquest of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Summer Days With CooRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
HindsightRated ★ 4.0
Chinese ZodiacRated ★ 5.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 5.0