Titles you rated
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Steins;Gate 0Rated ★ 5.0
STEINS;GATERated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
The PacificRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0