Movies
Ratings
540
The GraduateRated ★ 3.5
Buffalo '66Rated ★ 3.0
Ad AstraRated ★ 3.0
SolsticeRated ★ 1.5
CarolRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
The WitchRated ★ 3.0
Dressed to KillRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.0- How Much Do You Love Me?Rated ★ 4.0
Goodbye My GirlhoodRated ★ 5.0
The Ninth GateRated ★ 2.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
LooperRated ★ 2.5
Source CodeRated ★ 3.5
LifeRated ★ 2.5
The Family ManRated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 3.5
Tears of the SunRated ★ 2.0
The Last of the MohicansRated ★ 4.0