Titles you rated
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
The Sheriff In TownRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 2.5
OrphanRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5
MiseryRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5