Series
Ratings
92
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
True BloodRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
Haganai: I Don't Have Many FriendsRated ★ 5.0
Mr. BogusRated ★ 5.0- Invisible ManRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Harper's IslandRated ★ 5.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0- Small Island.Rated ★ 5.0
- Dragon ZakuraRated ★ 5.0
Into the White NightRated ★ 5.0
True BloodRated ★ 5.0
True BloodRated ★ 5.0
True BloodRated ★ 5.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 5.0